Vyberte web Vašej krajiny
Zavrieť

Darujme život Amélii

Experti na superodpočet > Aktuality > Aktuality > Darujme život Amélii
Aktuality
27 mája, 2020

Ako každý rok, tak aj tento, sme si po podaní daňového priznania v Ayming položili otázku: Komu darujeme 2 % zo zaplatenej dane? Neziskových organizácií, aj rôznych združení je na výber dostatok, no naša voľba tentokrát padla na malú Améliu.

Toto ročné dievčatko trpí veľmi zriedkavou, neliečiteľnou chorobou – spinálnou svalovou atrofiou typ 1. Pacientom s touto diagnózou postupne ochabuje svalstvo až natoľko, že časom nemôžu ani samostatne jesť či dýchať. V USA však pre malých pacientov svitla nádej. Podanie špeciálneho lieku do veku dvoch rokov výrazne pomôže pacientom zvýšiť kvalitu ich života. Cena lieku je však veľmi vysoká – takmer 2 milióny eur. Preto sme sa rozhodli rýchlo. Rozhodli sme sa pre: DARUJME ŽIVOT AMÉLII! Aby Amélia mohla čím skôr podstúpiť uvedenú liečbu, poslali sme na transparentný účet finančný dar, nasledovaný 2 % zo zaplatenej dane. Veríme, že spoločnými silami sa Amélii tento sen o krajšej budúcnosti podarí splniť včas.

Viac informácií k výzve DARUJME ŽIVOT AMÉLII nájdete na: www.ameliasma1angel.com ⧉.

V mene malej Amélie a jej rodičov ďakujeme všetkým darcom a podporovateľom, ktorých Améliin príbeh oslovil a pomohli jej aj svojím darom.

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *