Vyberte web Vašej krajiny
Zavrieť

Koronavírus (COVID-19) – info pre klientov – ukončené

Experti na superodpočet > Aktuality > Aktuality > Koronavírus (COVID-19) – info pre klientov – ukončené
Aktuality
30 marca, 2020

Službu superodpočtová pohotovosť ako i zdieľanie aktuálnych informácií ohľadom nových dôležitých údajov a termínov, platných počas pandemickej situácie na Slovensku, a vládnych opatrení na pomoc firmám, sme sa z dôvodu ukončenia núdzového stavu na Slovensku rozhodli ukončiť a informácie na našom webe už nie sú ďalej aktualizované.

Ako už iste viete, situácia s pandémiou koronavírusu má dnes zásadný zdravotný a ekonomický dopad nielen na Slovensko, Európu ale na celý svet.

Podpora úsilia v boji s chorobou COVID-19 je preto prioritou celej našej skupiny Ayming. V tomto náročnom období sme nablízku a pripravení pomáhať Vám udržať si výkonnosť a sústrediť sa na Váš hlavný biznis.

Preto sme v Ayming podnikli tieto kroky:

  • Kvôli ochrane zdravia našich zamestnancov a všetkých klientov sú naše kancelárie zavreté a tímy pracujú vzdialene na SmartWorking.
  • Aby sme Vám mohli poskytovať naše služby agilne a proaktívne, vďaka digitálnym nástrojom sme Vám k dispozícii v rovnakej kvalite.
  • V rámci nášho poradenstva pravidelne organizujeme online schôdzky na diaľku, aby sme udržiavali naše vzájomné kontakty.
  • Zaviedli sme špeciálnu službu superodpočtová pohotovosť Ayming

Čo môžeme urobiť, aby sme Vám pomohli?

  • Všetky naše medzinárodné pobočky Ayming fungujú. V krajinách, kde boli prijaté opatrenia k obmedzeniu pohybu ľudí, konáme v súlade s týmito pokynmi. Sme okamžite schopní prejsť na režim vzdialenej práce, aby sme mohli pokračovať v bezproblémovej spolupráci v zabezpečenom a dôvernom prostredí.
  • Zaviedli sme plány pre zaistenie kontinuity prevádzky a prijímame všetky nevyhnutné  opatrenia k ochrane našich produkčných služieb a prebiehajúcich projektov.
  • Intenzívne pracujeme na zavedení a používaní ďalších platforiem pre vzájomnú komunikáciu: virtuálne schôdzky, workshopy i webináre.

Sme na najväčšej profesnej sociálnej sieti-LinkedIn

Sledujte nás kvôli aktuálnym a najčerstvejším informáciám, ktoré zdieľame okamžite.

Užitočné odkazy

Ďakujeme Vám za trpezlivosť i podporu a prajeme pohodu a zdravie.

Tím Ayming Slovensko.

Túto stránku budeme podľa vývoja situácie priebežne aktualizovať. 🕑 Dátum aktualizácie: 25.6.2020

Máte ďalší podnet či žiadosť?

Kontaktujte nás

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *