Zavrieť

Online Marketing Specialist

Full-time | Bratislava

Baví ťa online marketing? Máš chuť neustále si rozširovať svoje vedomosti a zlepšovať sa v príprave PPC kampaní, webovej analytike a ďalších oblastiach?

Do nášho tímu hľadáme talentovaného a kreatívneho kolegu/kolegyňu so zameraním na online marketing a podporu rozvoja brandu. Ponúkame full-time alebo part-time úväzok.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

  • Podpora tvorby a realizácie online marketingových stratégií
  • Zaisťovanie optimálneho využitia nástrojov online marketingu a vyhľadávanie nových možností
  • Plánovanie, realizácia a vyhodnocovanie digitálnych kampaní a ďalších digitálnych aktivít
  • Tvorba kreatívneho a kvalitného obsahu aj s využitím nástrojov umelej inteligencie
  • Správa, úprava a optimalizácia webovej stránky (WordPress)
  • Podieľanie sa na zlepšovaní on-site a off-site SEO
  • Správa PPC kampaní (Google, Meta), analýza výkonnosti reklám
  • Správa, analýza a reportovanie dát z Google Analytics
  • Práca s dátami z mailingových kampaní
  • Správa LinkedIn profilu

Ako si Ťa predstavujeme?

  • Máš preukázateľné skúsenosti s realizáciou online marketingových kampaní
  • Tvojou vášňou je online marketing a sledovanie najnovších trendov v tejto oblasti
  • Tvoja znalosť Google Ads, SEO a LinkedIn je na pokročilej úrovni
  • Disponuješ vynikajúcimi komunikačnými a prezentačnými zručnosťami
  • Máš zmysel pre estetiku a štylistiku
  • Si komunikatívny/a a proaktívny/a
  • Skúsenosti s tvorbou grafického vizuálneho obsahu výhodou

Čo získaš, keď sa ku nám pridáš?

  • Koncoročné odmeny v súvislosti s dosiahnutými výsledkami
  • 1 týždeň dovolenky naviac a 3 platené dni voľna pri zdravotných ťažkostiach (sick days)
  • Príspevok do 3. piliera v závislosti od odpracovaných rokov/seniority
  • Príspevky na ekologickú formu dopravy a parkovanie
  • Jazykové kurzy 1:1
  • K dispozícii budeš mať notebook

Extra benefity na nezaplatenie

  • Staneš sa súčasťou renomovanej a stabilnej firmy so silným medzinárodným zázemím, medzi ktorých klientov patria najzaujímavejšie inovatívne slovenské i zahraničné firmy
  • Flexibilná pracovná doba, po zaškolení možnosť práce z domu formou home office
  • Zaškolíme ťa, poskytneme Ti tréningy na mieru podľa Tvojich potrieb
  • Poskytneme Ti priestor na ďalší profesionálny a kariérny rast
  • Budeš pracovať s najnovšími nástrojmi v oblasti online marketingu
  • Budeš mať možnosť podieľať sa na tvorbe a realizácii online marketingových stratégií
  • Staneš sa súčasťou priateľského kolektívu expertov na financovanie inovácií
  • Získaš možnosť zapojiť sa do zamestnaneckých programov a súťaží pre zamestnancov
  • Čakajú Ťa skvelé firemné akcie a teambuildingy

Nástup: dohodou
Odmena: Od 2 000 €/mesačne