Zavrieť

Ayming o superodpočte na komorovom dni Industry 4.0 v Myjave

Experti na superodpočet na výskum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Ayming o superodpočte na komorovom dni Industry 4.0 v Myjave
Aktuality

Superodpočet s Ayming na Industry 4.0 mení podnikanie na novú úroveň

V spolupráci so Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou Vás srdečne pozývame na Komorový deň Trenčianskej regionálnej komory: Industry 4.0 mení podnikanie na novú úroveň, ktorý sa uskutoční 17. decembra 2019 o 10:00 hod v Hoteli Štefánik v Myjave.

Expertka Ayming na superodpočet, Ingrid Fischerová, na ňom prednesie svoj príspevok na tému: Ako si znížiť daňový základ formou superodpočtu.

Nové objavy vo vede a výsledky vo výskume sú neustále zdrojom nových príležitostí pre podnikateľov. Tieto príležitosti môžu byť ale vnímané aj ako hrozby. S novodobými prísloviami o inováciách „Musíme skracovať inovačné cykly.“ „Kto neinovuje, ten neprežije.“ „Inovujte!“, sa podnikatelia stretávajú možno až príliš často.

Skúsme sa preto na pár hodín zastaviť, na chvíľu sa zamyslieť, čo nám prinesie budúcnosť, a porozprávajme sa o tom s odborníkmi. A to všetko v atmosfére blížiacich sa sviatkov.
Tešíme sa na stretnutie s vami.

Vaše prihlášky môžete posielať na: lkubinova@ayming.com.

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *