25 July 2017

Ayming UK v najužšej nominácii na prestížne ocenenie Supply Management Awards!

Chartered Institute of Procurement & Supply (CIPS) oznámil finálnu nomináciu na ocenenie Supply Management Awards 2017.

Ayming bol nominovaný v kategórii Najlepší poradenský projekt (Best Consultancy Project), a to za projekt pre svetovo preslávenú detskú nemocnicou Great Ormond Street v Camdene v Londýne. Ďalšími nominovanými spoločnosťami sú EY v kategórii Najlepší projekt roka v oblasti verejného obstarávania (International Procurement Project of the Year) a Efficio v oboch kategóriách.

Ocenenie CIPS Supply Management Awards patrí medzi najprestížnejšie ukazovatele organizácie alebo individuálnej výkonnosti v oblasti dodávateľského reťazca. Ocenenie je rešpektované ako meradlo špičkovej kvality v danom odbore. Vyhlásenie víťazov sa uskutoční 13. septembra v uznávanom Grosvenor House s viac ako 1000 odborníkmi v oblasti verejného obstarávania.

Cath Hill, marketingový riaditeľ spoločnosti CIPS a jeden z porotcov, uviedol: "V tomto roku sme mali vysoký počet prihlásených a kvalita projektov bola neuveriteľne vysoká. Gratulujeme všetkým organizáciám a jednotlivcom, ktorí sa dostali do finálneho výberu."

Martin Hook, výkonný riaditeľ Ayming UK, povedal: "Po minulom roku, v ktorom sme získali najvyššie hodnotenie od spoločnosti Capital Magazine za naše služby v oblasti nákupu a optimalizácii nákladov, je toto ďalšie vynikajúce uznanie ako pre celý Ayming, tak pre náš tím Performance operations.

Alejandro Alvarez, riaditeľ operačného tímu v Aymingu, dodáva: "Som veľmi pyšný na projektový tím Ayming a Great Ormond Street Hospital a na skvelý výsledok ich spoločného úsilia.“

Zoznam jednotlivých kategórií a finálnych kandidátov na ocenenie CIPS a bližšie informácie k oceneniu.