Zavrieť

International Innovation Barometer 2023

Oboznámte sa s osvedčenými taktikami, ktoré používajú najinovatívnejší svetoví lídri, aby uspeli v podnikaní.

download
Cover image - International Innovation Barometer 2023

Inovácie predstavujú kľúč k úspechu podniku, no môže byť ťažké zistiť, ako ich financovať a ako na ne môžu vplývať vonkajšie faktory. Súčasná energetická kríza pridáva do sveta inovácií ďalšie prekážky.

Súčasná situácia je zložitá. Energetická kríza núti spoločnosti hľadať nové spôsoby, ako šetriť financie a pokračovať v inováciách. Napriek výzvam, ktorým spoločnosti čelia, sa im stále darí inovovať a udržať si náskok pred konkurenciou. V tomto reporte sa pozrieme na to, ako sa rôzne spoločnosti vyrovnali s energetickou krízou, aké stratégie použili a aké ponaučenia si z nich môžu vziať ostatné firmy.

Štvrté vydanie International Innovation Barometer ponúka prehľad najdôležitejších inovačných trendov na celom svete. Obsahuje aj poznatky o tom, ako podniky financujú výskum a vývoj. Zameriava sa aj na vplyv súčasnej energetickej krízy na schopnosť podnikov inovovať.

Táto správa, International Innovation Barometer, vychádza z našej analýzy medzinárodného výskumu a vývoja za posledné tri roky. Pre tento účel sme uskutočnili exkluzívny prieskum medzi 846 riadiacimi pracovníkmi v oblasti výskumu a vývoja a inovácií, finančnými riaditeľmi, výkonnými riaditeľmi a majiteľmi podnikov.

Naše zistenia sú rozdelené do troch častí analyzujúcich konkrétne oblasti: rovnako ako v predchádzajúcich vydaniach sa prvé dve kapitoly zameriavajú na inovačné prostredie a financovanie inovácií, zatiaľ čo tretia časť tento rok skúma vplyv súčasnej energetickej krízy na schopnosť firiem inovovať.

Čo všetko sa dozviete:

  • Dôsledky dopadu energetickej krízy na inovácie.
  • Aké opatrenia boli zavedené na podporu úspechu podnikania.
  • Ako udržať svoju firmu nad vodou v týchto ťažkých časoch.
  • A oveľa viac!

Náš Barometer predstavuje povinné čítanie pre každý podnik, ktorý si chce udržať konkurencieschopnosť. Ponúka cenné poznatky, ktoré Vám pomôžu prijímať efektívne rozhodnutia o budúcnosti Vašej spoločnosti.

Stiahnite si International Innovation Barometer ešte dnes!