Zavrieť

Ayming vydáva publikáciu: Inšpiratívne príbehy inovatívnych firiem

Ušetrite s nami na daniach vďaka superodpočtu na výskum a vývoj > Aktuality > Ayming Institute > Ayming vydáva publikáciu: Inšpiratívne príbehy inovatívnych firiem
Ayming Institute
26/01/2022

Za päť rokov úspešného pôsobenia Ayming na Slovensku sme mali tú česť spolupracovať s mnohými inšpiratívnymi inovatívnymi spoločnosťami. Mnohé príbehy firiem na nás hlboko zapôsobili, a preto sme sa v Ayming rozhodli, že ich budeme s Vami zdieľať. Pri príležitosti piateho výročia Ayming na Slovensku sme vybrané firmy oslovili a z jednotlivých rozhovorov vznikol prvý diel publikácie Inšpiratívne príbehy inovatívnych firiem. Do publikácie sme ako bonus zaradili aj zaujímavý príbeh z Českej republiky.

Aké boli začiatky týchto inovatívnych firiem? Ako podniky ovplyvnila súčasná pandemická situácia?
Ako hodnotia spoluprácu s Ayming?
Spoločnosť Ayming nám ukázala možnosti a otvorila dvere do nových sfér inovácií. Sme im vďační za ich profesionálny prístup a spoluprácu. Výsledkom úspešnej spolupráce je viacero skvelých produktov, ktoré by bez tejto spolupráce nebolo možné realizovať.
Ing. Slavomír Kupčok, CEO DIAGO SF s.r.o.

Pre všetkých záujemcov ponúkame publikáciu v elektronickej forme. Stiahnite tu

O Ayming

Sme experti na financovanie inovácií. Spájame odborné znalosti z rôznych odborov s praktickým prístupom. Naši klienti tak môžu postupovať rýchlejšie a lepšie. Tridsať rokov medzinárodných skúseností a mimoriadny vzťah s našimi klientmi nám umožňuje dosahovať skvelé výsledky. Máme 1 300 zamestnancov, pôsobíme v 14 krajinách Európy a Severnej Ameriky. Pre našich klientov získavame celosvetovo 1 mld. EUR na financovanie ich inovatívnych projektov.

 

Máte záujem byť súčasťou ďalších inšpiratívnych príbehov?

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *