Zavrieť

Ayming na Forbes Business Fest 2024!

Experti na superodpočet na výskum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Ayming na Forbes Business Fest 2024!
Ayming na Forbes Business Fest 2024
Aktuality
9 mája, 2024

Pozývame Vás na unikátne a zároveň najväčšie slovenské biznisové podujatie Forbes Business Fest. Toto podujatie spája biznis s festivalovou atmosférou a my sme hrdým partnerom a priamym účastníkom jeho prvého ročníka na Slovensku.

KEDY: štvrtok 30. mája 2024
KDE: Tyršák, Bratislava

Na jednom z pódií vystúpi aj Marek Repko, Head of Operations v Ayming Slovensko, ktorý prednesie pútavú a informáciami nabitú prezentáciu na tému „Ako na daniach ušetriť desaťtisíce eur? Nechajte si inovácie zaplatiť štátom.“

ℹ O ČOM BUDE FORBES BUSINESS FEST?

Spoločne s magazínom Forbes prinášame na Slovensko obľúbený medzinárodný koncept, ktorého sa každoročne zúčastňujú tisícky ľudí vo viacerých európskych mestách. Klasické biznisové konferencie v oblekoch sú často upäté a príliš formálne, no pritom všetci dobre vieme, že najlepšie obchodné stretnutia sa robia v pohodovej atmosfére, počas uvoľnených rozhovorov a mimo kancelárií. A presne takú príležitosť Vám prinesie Forbes Business Fest.

ZAREGISTROVAŤ SA TERAZ

Čaká Vás nádherné nábrežie Dunaja (festival bude prekrytý a pripravený na akékoľvek počasie, aj keď veľmi silno vybavujeme slnko a príjemných 23 stupňov! :)), celodenný program na štyroch pódiách, témy ako HR, IT & AI, mladé talenty (Forbes 30 pod 30), ale aj malé a stredné podnikanie na Slovensku, jeho rast, rozvoj a efektívne riadenie. Tešiť sa môžete spolu na 100+ rečníkov, 4 pódiá a 1500+ účastníkov z prostredia biznisu.

Viac informácií o festivale, vrátane mien prvých rečníkov, nájdete na podstránke podujatia Forbes Business Fest. Program bude zverejňovaný priebežne.

Takisto sa môžete pozrieť, ako vyzeral minuloročný Business Fest v susednej Budapešti (1 min video).

Tešíme sa na stretnutie s Vami! #FurtherTogether