Zavrieť

Superodpočet sme doniesli aj na Forbes Business Fest 2024

Experti na superodpočet na výskum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Superodpočet sme doniesli aj na Forbes Business Fest 2024
Marek Repko prezentuje superodpočet na Forbes Business Fest 2024
Aktuality
03/06/2024

Vzácne rozhovory, nečakané stretnutia, príjemná neformálna atmosféra a inšpiratívne podnety na každom kroku – aj taký bol pre nás prvý ročník unikátneho biznisového podujatia Forbes Business Fest, ktorého sme boli súčasťou.

V mene Ayming Slovensko vystúpil na IT & Innovations Stage aj Marek Repko, náš Head of Operations, ktorý vo svojej prezentácii s názvom Ako na daniach ušetriť desaťtisíce eur? Nechajte si inovácie zaplatiť štátom plnému hľadisku predstavil superodpočet – efektívny nástroj na podporu financovania výskumu a vývoja. Marek prítomných oboznámil s hlavnými výhodami tohto účtovného nástroja, odhalil potenciálnu úsporu, ktorú môžu firmy vďaka superodpočtu získať a priblížil aj podmienky samotného uplatnenia. Na záver dostali diváci a poslucháči aj špeciálny darček, ktorý viacerí hneď využili. (O čo išlo, pýtate sa? Nuž, ako sa hovorí – čo sa stalo na Forbes Business Feste, ostane na Forbes Business Feste ;)).

Prinášame vám však aspoň pár záberov aby ste vedeli, ako to na tomto inovatívnom biznisovom festivale vyzeralo. Okrem toho si môžete prečítať aj autentické dojmy od nášho Ivana a tiež aj zhrnutie od Mareka.

Ivan Kolenička, Michal Belko a Marek Repko na Forbes Business Fest 2024

Ivan Kolenička, Michal Belko a Marek Repko na Forbes Business Fest 2024

Marek Repko z Ayming Slovensko - Forbes Business Fest 2024

Marek Repko z Ayming Slovensko - Forbes Business Fest 2024

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *