Zavrieť

Stali sme sa členom Slovak Alliance for Innovation Economy

Experti na superodpočet na výskum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Stali sme sa členom Slovak Alliance for Innovation Economy
Aktuality
27/06/2022

Inovatívna spolupráca na ceste za inovatívnym Slovenskom

Organizácia Slovak Alliance for Innovation Economy rozšírila spektrum svojich partnerov o Ayming Slovensko. Pripojili sme sa k vedúcej slovenskej platforme, ktorej hlavné zameranie smeruje k digitálnej transformácii, výskumu a vývoju a podpore inovácií na Slovensku. So SAPIE aktuálne spolupracuje 145 partnerských spoločností. Spolupráca má za cieľ:

  • Edukovať v oblasti inovácií.
  • Zvyšovať potenciál inovatívnych firiem a podporovať ich výskumnú činnosť.
  • Prinášať návrat financií investovaných do výskumnej činnosti.

Ako inovovať a robiť výskum a vývoj čo najefektívnejšie?

Hlavným a najefektívnejším nástrojom v rámci financovania firemného výskumu a vývoja a inovácií je superodpočet na výskum a vývoj. Dopyt po superodpočte rastie čoraz rýchlejšie, čo potvrdzujú aj štatistiky z prvého kvartálu roku 2022.

Realizujete odpočet na výskum a vývoj sami? U nás si môžete skontrolovať jeho správnosť a zaručiť úspešné schválenie projektu. Revízia odpočtu na výskum a vývoj poskytuje uplatniteľnosť projektov, nákladov, legislatívne podmienky, dostupnú dokumentáciu, analýzu rizík a kompletné odporúčania.

Dotačné programy EÚ tvoria najväčší a najviac využívaný program financovania firemných projektov výskumného a iného charakteru. Ako úspešne využiť dotácie EÚ pre firmy? Obráťte sa na náš odborný tím.

Osvedčenie o spôsobilosti vykonávať VaV predstavuje nevyhnutný krok pre získavanie finančných prostriedkov zo štátneho rozpočtu formou nenávratnej podpory. Žiadosť na získanie tohto osvedčenia pripravíme za Vás.

Máte záujem o daňové oslobodenie príjmov nadobudnutých v súvislosti s výskumom a vývojom? Patent box poskytuje oslobodenie dane z príjmov až do výšky 50 %.

Inovačný manažment: lepšie inovačné procesy, lepšia stratégia = vyššia konkurencieschopnosť. Poraďte sa s odborníkmi v našom tíme v oblasti podpory inovačných procesov a systémov či integrácii inovácií v celej spoločnosti. Navrhneme vám strategické zmeny a pripravíme inovačný plán na najbližších 5 rokov.

Zaujali Vás naše služby? Neváhajte a kontaktujte náš odborný tím, ktorý Vám podá pomocnú ruku v inovatívnom svete.

Inšpiratívne príbehy inovatívnych firiem – stiahnite si bezplatnú brožúru plnú inšpirácie.
Ste na sociálnej sieti LinkedIn? My tiež! Sledujte aktuálne informácie na  LinkedIn ikona Ayming

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *