Zavrieť

Webinár, na ktorom otvoríte dvere inováciám! Superodpočet ako skrytá výhoda pre Vás

Experti na superodpočet na výskum a vývoj > Aktuality > Udalosti > Webináre > Webinár, na ktorom otvoríte dvere inováciám! Superodpočet ako skrytá výhoda pre Vás
Aktuality

Otvorte dvere inováciám

Na najnovšom bezplatnom webinári od Ayming sa budeme zaoberať témou, ktorú mnohí inovatívni podnikatelia podceňujú alebo nepoznajú v plnom rozsahu – odpočet na výskum a vývoj, známy ako superodpočet. Táto daňová výhoda môže byť pre Váš podnik skutočným impulzom pre inovačné projekty a rast.

V rámci tohto interaktívneho webinára Vás naši experti oboznámia so všetkými výhodami, ktoré najefektívnejší nástroj pre VaV poskytuje, a taktiež nebudú chýbať reálne príklady spoločností, ktoré si procesom uplatnenia odpočtu už prešli.

13. decembra 2023 o 9:30

V tento dátum sa webinár uskutoční prostredníctvom platformy Microsoft Teams v dobe trvania 40 minút. Webinár je určený pre všetky inovatívne firmy, ktoré sa zaujímajú o to, ako financovať svoj výskum a vývoj.

  1. Objavte skrytú výhodu pre Váš biznis a získajte náhľad na to, ako superodpočet môže posilniť Váš podnik a odlíšiť Vás od konkurencie.
  2. Dozviete sa, ako superodpočet podporuje inovačné projekty, zvyšuje konkurencieschopnosť a prináša výhody, ktoré sú kľúčové pre rast Vášho podniku.
  3. Praktické rady a príklady úspechu: Využitie superodpočtu na reálnych príkladoch z praxe od úspešných inovatívnych spoločností.
  4. Kroky k úspešnému uplatneniu Superodpočtu: Kľúčové kritériá a postup pri uplatnení superodpočtu čo najefektívnejšie.
  5. Príležitosť na diskusiu a otázky: Na záver bude otvorená diskusia, kde môžete klásť otázky a konzultovať s našimi odborníkmi.

BEZPLATNÁ REGISTRÁCIA TU

Webinár budú viesť naši odborníci na výskum a vývoj

Ivan Kolenička, Ayming Slovensko

Ivan Kolenička

Ivan je expert na superodpočet. Má cenné skúsenosti z oblasti výskumu a vývoja, ktoré získal počas pôsobenia v inovatívnych softvérových spoločnostiach so zameraním na podnikové informačné systémy.

Je súčasťou spoločnosti Ayming Slovensko, ktorá sa venuje superodpočtu od úplných začiatkov.
LinkedIn

 

Róbert Toma z Ayming Slovensko

 

Róbert Toma

Robo je absolventom Strojníckej fakulty Vysokého učení technického v Brne. Počas štúdia sa podieľal na viacerých výskumno-vývojových projektoch, najmä v oblasti tepelného komfortu automobilov.

Pracuje ako Senior konzultant pre inovácie v spoločnosti Ayming, kde je zodpovedný za desiatky spokojných klientov uplatňujúcich odpočet na výskum a vývoj.
LinkedIn

 

 

Dôverujte expertom na financovanie inovácií. Vyriešime za Vás:

Superodpočet na výskum a vývoj
Revízia odpočtu na výskum a vývoj
Dotácie EÚ pre firmy
Osvedčenie o spôsobilosti vykonávať VaV
Patent box
Inovačný manažment
Audit pripravenosti na kontrolu odpočtu na VaV

Ak máte záujem o bližšie informácie, neváhajte a kontaktujte nás.

Inšpiratívne príbehy inovatívnych firiem – stiahnite si bezplatnú brožúru plnú inšpirácie.
Ste na sociálnej sieti LinkedIn? My tiež! Sledujte aktuálne informácie na  LinkedIn ikona Ayming.

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *