Zavrieť

Ayming v diskusii o financovaní inovácií

Uncategorized
13/10/2022

Financovanie firemných projektov pomocou superodpočtu

Odborníci na financovanie firemných inovatívnych projektov z tímu Ayming Slovensko sa zúčastnia panelovej diskusie s názvom COINTT (Cooperation Innovation Technology Transfer). Predstavia výhody najefektívnejšieho nástroja na financovanie inovácií.

Superodpočet a výhody jeho uplatnenia pre konkurencieschopnosť Vašej firmy Vám priblížia nielen z teoretickej stránky, no vysvetlia ho na reálnych príkladoch z praxe.

Kedy a kde sa vidíme?

  • 19. októbra 2022 (streda).
  • Hotel Saffron (Radlinského 27, Bratislava).

Viac o podujatí

Odborná konferencia COINTT sa zameriava na oblasť transferu technológií, ochrany duševného vlastníctva, inovácie a podporu podnikania. Podujatie má ambíciu stať sa najvýznamnejším podujatím svojho druhu na Slovensku.

Registrácia

Prezentuje podporné nástroje zamerané na prepájanie vedeckovýskumných inštitúcií s podnikateľským prostredím, zavádzanie inovácií do praxe a vytvára priestor na výmenu skúseností zástupcov všetkých významných účastníkov inovačného diania na Slovensku ale i v zahraničí.

COINTT 2022 sa uskutoční pod záštitou J. E. pani Zuzany Čaputovej.
Hlavným organizátorom podujatia je Centrum vedecko-technických informácií SR.

Náš tím na COINTT

Marek Repko, Ayming Slovensko

 

Marek Repko
je absolventom Strojníckej fakulty STU v Bratislave. Vďaka superodpočtu na výskum a vývoj pracuje už 5. rok s TOP inovatívnymi spoločnosťami na Slovensku. V spoločnosti Ayming, ktorá sa venuje financovaniu inovácií už viac ako 35 rokov, začínal ako konzultant pre inovácie a v súčasnosti pracuje na pozícii Head of Operations.

Róbert Toma z Ayming Slovensko

 

 

Róbert Toma
je absolventom Strojníckej fakulty Vysokého učení technického v Brne. Počas štúdia sa podieľal na viacerých výskumno-vývojových projektoch, najmä v oblasti tepelného komfortu automobilov. Už tri roky pracuje ako konzultant pre inovácie v spoločnosti Ayming, kde je zodpovedný za desiatky spokojných klientov uplatňujúcich odpočet na výskum a vývoj.
Andrea Adamčíková, Ayming Slovensko

 

Andrea Adamčíková
vyštudovala odbor materiálové inžinierstvo na MtF STU a následne získala titul PhD. v rovnakom odbore. Už počas doktorandského štúdia pracovala ako vedecký pracovník na SAV a podieľala sa tak na rôznych projektoch v oblasti materiálového výskumu. Na pozícii senior konzultanta pre inovácie v spoločnosti Ayming pôsobí štyri roky.

 

 

Financovanie inovácií vyriešime za Vás. Všetky naše služby:

Superodpočet na výskum a vývoj
Revízia odpočtu na výskum a vývoj
Dotácie EÚ pre firmy
Osvedčenie o spôsobilosti vykonávať VaV
Patent box
Inovačný manažment

Ak máte záujem o bližšie informácie, neváhajte a kontaktujte nás.

Inšpiratívne príbehy inovatívnych firiem – stiahnite si bezplatnú brožúru plnú inšpirácie.
Ste na sociálnej sieti LinkedIn? My tiež! Sledujte aktuálne informácie na  LinkedIn ikona Ayming.

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *