Zavrieť

Ayming Institute – Post Covid era

Experti na superodpočet na výskum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Ayming Institute – Post Covid era
Aktuality
30 marca, 2021

Piatu knihu think-tanku Ayming Institute napísal kolektív autorov priamo uprostred pandémie Covid-19. Táto publikácia popisuje skúsenosti krízových manažérov a analyzuje dôsledky zmien vo svete práce spôsobených historickou krízou, ktorú všetci prežívame. Transformácie v manažmente, digitálna revolúcia, rozvoj smart-workingu, prekonávanie výziev v kontinuite pracovnej výkonnosti a riadenie pracovných tímov na diaľku. Nejde o teoretickú reflexiu, cieľom našej knihy je zdieľanie skúseností s krízovým manažmentom a ukázanie cesty k premýšľaniu o výkone a inováciách v post-covidovom svete práce.

Ayming oslovil päť vedúcich manažérov, ktorí zdieľali skúsenosti zo svojho pracovného prostredia. V rámci svojich rozdielnych organizácií sa museli rýchlo adaptovať na nový spôsob práce a udržať, či ešte zvýšiť svoju efektivitu. Kniha popisuje ich praktické skúsenosti i vízie do budúcnosti.

 

Autori:

François DE MONTAUDOÜIN, člen poradného zboru Ayming Institute,
Martin HOOK, výkonný riaditeľ skupiny Ayming vo Veľkej Británii,
Marc MÉZARD, riaditeľ univerzity École Normale Supérieure dans rue d’Ulm,
Marie DEGRAND-GUILLAUD a Thomas COURTOIS, výkonná riaditeľka a generálny riaditeľ fintech neobanky Nickel.

Kríza naplno odhalila a urýchlila veľké štrukturálne zmeny v systéme práce vo všetkých ekonomických sektoroch. Autori sa preto v knihe zameriavajú aj na inovácie a iniciatívy, ktoré firmám a organizáciám umožnili ďalej fungovať, a skúmajú nové spôsoby myslenia o výkone.

 

Martin Hook, Ayming

„Pandémia Covid-19 bola a je pre mnohých z nás náročným obdobím. Cielenie na naše hodnoty nám pomohlo byť dobre pripravenými. Aj vďaka nim sme boli schopní rýchlejšie a agilne reagovať. Firemné hodnoty nám bez obáv umožnili plniť dva hlavné ciele: ochranu zdravia nášho tímu a kontinuálne poskytovanie kvalitných služieb našim klientom.“

 

Kniha je dostupná na eshope Amazon a Fnac.

Radi by ste knihu získali? Dajte nám vedieť.

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *