Zavrieť

Darovanie 2 % v roku 2021

Aktuality
14/04/2021

Opäť sa blíži koniec apríla a s ním spojená možnosť darovať 2 % zo svojich daní neziskovým organizáciám, občianskym združeniam či nadáciám. Fyzická, ako i právnická osoba sa môže rozhodnúť, či tak spraví za účelom ochrany a podpory zdravia, prevencie, liečby, na resocializáciu drogovo závislých v oblasti zdravotníctva a sociálnych služieb, na podporu a rozvoj telesnej kultúry, na poskytovanie sociálnej pomoci, na zachovanie kultúrnych hodnôt, na podporu vzdelávania, na ochranu ľudských práv, na ochranu a tvorbu životného prostredia, na vedu a výskum a na organizovanie a sprostredkovanie dobrovoľníckej činnosti.

Nám v Ayming Slovensko nie je svet okolo nás ľahostajný a radi podporujeme dobročinné aktivity. Tento rok sme sa rozhodli, že prostredníctvom OZ Naše srdiečko podporíme Peťka s narušenou  komunikačnou schopnosťou a umožníme mu tak účasť na terapiách, ktoré mu výrazne napomáhajú v rozvoji verbálnej komunikácie.

Peťkovi v jeho napredovaní držíme silno palce a Vám, ktorí ste sa ešte nerozhodli ako naložíte so svojimi 2 percentami, dávame do pozornosti práve OZ Naše srdiečko.

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *