Zavrieť

Potraviny Slovensko – poradenstvo pre potravinárske podniky

Ušetrite s nami na daniach vďaka superodpočtu na výskum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Potraviny Slovensko – poradenstvo pre potravinárske podniky
Aktuality
07/05/2020

Po vyhlásení mimoriadnej situácie v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19, vznikol na Slovensku ojedinelý projekt podpory prevádzkovateľom potravinárskych podnikov.

Cieľom projektu Potraviny Slovensko je poskytnúť slovenským, ale aj zahraničným prevádzkovateľom potravinárskych podnikov bezplatné právne a daňové poradenstvo.

Projekt vznikol zo spolupráce Potravinárskej komory Slovenska, advokátskej kancelárie Motúzová & Lacko, advokátskej kancelárie LS Legal, s.r.o. a daňového poradcu Ing. JUDr. Petra Hubu, PhD. a inšpiroval sa obdobným počinom spoza českých hraníc.

Za účelom komplexného poradenstva bola vytvorená stránka https://help.potravinyslovensko.sk/, na ktorej sú podľa jednotlivých tém usporiadané najčastejšie otázky a odpovede z oblasti potravinárstva, týkajúce sa právnych, daňových a finančných záležitostí.

Veríme, že vďaka tomuto projektu sa firmy pôsobiace v potravinárstve ľahšie zorientujú v aktuálnych podmienkach a možnostiach počas trvania pandémie a že aj vďaka promptnému právnemu a daňovému poradenstvu vyjdú z tejto situácie silnejšie a konkurencieschopnejšie.

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *