Zavrieť

Ponúkame individuálne odborné konzultácie k projektom VaV

Experti na superodpočet na výskum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Ponúkame individuálne odborné konzultácie k projektom VaV
Aktuality
07/10/2020

Vzhľadom na zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu sme sa v Ayming rozhodli k našim klientom i zamestnancom pristupovať zodpovedne a pripravili sme pre záujemcov ponuku individuálnych odborných konzultácií zameraných na posudzovanie konkrétnych projektov výskumu a vývoja.

Výška superodpočtu sa v posledných rokoch postupne navyšovala a aktuálne je možné uplatnenie výdavkov na výskum a vývoj až do výšky 200 %.

Inovujete? Investujete do projektov VaV? Alebo si chcete znížiť daňový základ pred podaním daňového priznania? Využite jedinečnú príležitosť konzultovať Vaše konkrétne projekty výskumu a vývoja priamo s našou expertkou na inovácie, pani Ingrid Fischerovou.

V priebehu konzultácií sa dozviete potrebné informácie a nevyhnutné predpoklady k splneniu podmienok k uplatneniu odpočtu na VaV.

Naša expertka Vám vysvetlí aké náklady a projekty môžu byť zahrnuté do uplatnenia superodpočtu a odpovie Vám na otázky ohľadom konkrétnych projektov vo Vašej spoločnosti.

Poskytne Vám praktické rady pre správny postup pri využití superodpočtu tak, aby ste bez problémov obhájili Váš nárok aj v prípade daňovej kontroly.

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás prostredníctvom formulára alebo na tel. čísle: +421 917 889 867.

Naše konzultácie sú bezplatné.

Zobraziť komentáre

Nekomentované

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *